CANLI
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • YOLLARDA DURUM
  • Bursa 7° PARÇALI AZ BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 06:44

  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

HIBSgs 2 - 1 DUTDfb

FALgs 1 - 0 ARBfb

HULgs 0 - 1 HTFCfb

LUFCgs 1 - 2 MILfb

WİGgs 1 - 1 SWFCfb

LUTgs 0 - 0 DERfb

BLRgs 2 - 1 QPRfb

BRENgs 0 - 1 NOTFfb

CARgs 1 - 0 WBAfb

RDGgs 0 - 0 BRISfb

LINgs 0 - 1 PORfb

ACCRgs 0 - 2 PETfb

MKDgs 1 - 1 RAFCfb

AFCWgs 2 - 2 BURTfb

FLEgs 0 - 0 COVfb

ROTgs 1 - 0 IPSfb

DONgs 3 - 0 SOUfb

BWFCgs 0 - 0 BRFCfb

WYCgs 2 - 0 BPFCfb

GRIgs 1 - 0 STEVfb

FGRgs 0 - 4 CARLfb

BRADgs 1 - 0 CHELfb

CREgs 1 - 0 LOFCfb

CAMgs 0 - 3 SCİfb

OLDgs 3 - 0 MANfb

NRTHgs 1 - 0 SCUfb

PVFCgs 1 - 1 EXEfb

NEWPgs 1 - 0 MCCfb

PLYgs 1 - 1 CRAfb

WALgs 0 - 0 MORfb

COLgs 0 - 1 SWIfb

ABgs 2 - 0 VFLBfb

JRBgs 1 - 0 H96fb

GFgs 1 - 0 STPfb

SVWgs 1 - 0 AUEfb

FCPgs 0 - 0 GVFCfb

AVLgs 1 - 0 LEICfb

CDTgs 2 - 1 ATHfb

ACMgs 1 - 1 TORfb

ANGgs 4 - 5 RENfb

LİMgs 1 - 2 DJNfb

ASMgs 5 - 4 MHSCfb

ASMgs 0 - 1 ASSEfb

FRSTgs 1 - 2 FEYfb

CUNgs 0 - 0 LASEfb

CCLgs 02:30 PALfb

SDONgs 3 - 0 BUFCfb

KASHgs 0 - 1 MVİfb

FSEgs 4 - 1 KDHfb

FCTgs 2 - 0 CFCfb

AAİgs 1 - 0 BUNfb

ASAgs 4 - 5 SHAfb

ARYgs 0 - 5 ESTfb

AHLgs 1 - 0 ISD fb

CDOCgs 0 - 1 ABfb

DIMgs 02:05 ADfb

BATgs 1 - 1 CNCfb

BARNgs 1 - 0 FCfb

EBSgs 0 - 1 WOKfb

HALgs 2 - 2 DOVfb

SHLLgs 0 - 0 BARfb

ESTgs 0 - 0 ALDfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 31-01-2020

  • 01-02-2020

  • 02-02-2020

  • 03-02-2020

  • 04-02-2020

  • 05-02-2020

  • 06-02-2020

  • 07-02-2020

  • 08-02-2020

  • 09-02-2020

  • 10-02-2020

  • 11-02-2020

  • 12-02-2020

  • 13-02-2020

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
A Ligi
  • 3
  • A Ligi
  • 00:00
  • Once Caldas0
  • Bucaramanga1
  • 3
  • A Ligi
  • 02:05
  • Medellín
  • Rionegro
04:10
  • Cali
  • Junior
  • 3
  • A Ligi
  • 04:10
  • Cali
  • Junior
  • 3
  • A Ligi
  • 02:10
  • Boyaca Chico
  • Patriotas
  • 3
  • A Ligi
  • 00:05
  • Jaguares
  • América
  • 3
  • A Ligi
  • 03:00
  • Pasto
  • Dep. Tolima
  • 3
  • A Ligi
  • 04:15
  • Equidad
  • Atl. Nacional
  • 3
  • A Ligi
  • 00:00
  • Once Caldas0
  • Bucaramanga0
Carioca 1
  • 3
  • Carioca 1
  • 01:15
  • Boavista
  • Madureira
  • 3
  • Carioca 1
  • 22:00
  • Bangu
  • Volta Redonda
  • 3
  • Carioca 1
  • 02:30
  • Flamengo
  • Fluminense
  • 3
  • Carioca 1
  • 22:00
  • Portuguesa
  • Macaé
Kuzeydoğu Kupası
  • 3
  • Kuzeydoğu Kupası
  • 02:00
  • Bahia
  • Imperatriz
01:30
  • CRB
  • Santa Cruz
  • 3
  • Kuzeydoğu Kupası
  • 01:30
  • CRB
  • Santa Cruz
Paulista A3
02:00
  • Velo
  • Rio Preto
  • 3
  • Paulista A3
  • 02:00
  • Velo
  • Rio Preto
  • 3
  • Paulista A3
  • 21:00
  • Capivariano
  • Batatais
  • 3
  • Paulista A3
  • 21:00
  • Desp. Brasil
  • Primavera
  • 3
  • Paulista A3
  • 21:00
  • Nacional
  • Olímpia
  • 3
  • Paulista A3
  • 01:30
  • Noroeste
  • Marília
İtalya Serie C Kupası
  • 3
  • İtalya Serie C Kupası
  • 22:00
  • FeralpiSalò
  • Juventus II
  • 3
  • İtalya Serie C Kupası
  • 17:00
  • Ternana
  • Catania
Libertadores Kupası
  • 3
  • Libertadores Kupası
  • 03:30
  • Universitario
  • Carabobo
  • 3
  • Libertadores Kupası
  • 01:15
  • Club Guarani
  • San Jose
  • 3
  • Libertadores Kupası
  • 03:30
  • Barcelona SC
  • Progreso
Copa MX
  • 3
  • Copa MX
  • 04:00
  • Pachuca
  • Venados
04:00
  • Toluca
  • Atlas
  • 3
  • Copa MX
  • 04:00
  • Toluca
  • Atlas
  • 3
  • Copa MX
  • 06:10
  • Dorados
  • Guadalajara
  • 3
  • Copa MX
  • 06:10
  • Tijuana
  • A San Luis
  • 3
  • Copa MX
  • 04:00
  • Pumas
  • Santos Laguna
  • 3
  • Copa MX
  • 04:00
  • Morelia
  • Cafetaleros
Arap Körfez Ligi
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 16:15
  • Shabab Al Ahli
  • Hatta
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 16:15
  • Al Wahda
  • Fujairah
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 19:00
  • Khorfakkan
  • Sharjah
Hindistan Süper Lig
17:00
  • Odisha
  • Goa
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 17:00
  • Odisha
  • Goa
Premier Lig
18:00
  • Masry
  • Gouna
  • 3
  • Premier Lig
  • 18:00
  • Masry
  • Gouna
20:30
  • Masr
  • Pyramids
  • 3
  • Premier Lig
  • 20:30
  • Masr
  • Pyramids
2. Bundesliga
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 20:30
  • Stuttgart
  • Heidenheim
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Holstein
  • Darmstadt 98
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Dresden
  • Karlsruhe
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Osnabrück
  • Sandhausen
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Regensburg1
  • Hannover0
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Greuther Fürth1
  • St. Pauli0
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Wiesbaden1
  • Aue0
Fransa Kupası
20:30
  • Épinal
  • Lille
  • 3
  • Fransa Kupası
  • 20:30
  • Épinal
  • Lille
20:30
  • Pau
  • Paris SG
  • 3
  • Fransa Kupası
  • 20:30
  • Pau
  • Paris SG
  • 3
  • Fransa Kupası
  • 23:05
  • Marsilya
  • Strasbourg
  • 3
  • Fransa Kupası
  • 22:55
  • Monaco0
  • Saint-Etienne1
1. Lig A
  • 3
  • 1. Lig A
  • 22:30
  • Charleroi
  • Club Brugge
İtalya Kupası
  • 3
  • İtalya Kupası
  • 22:45
  • Inter
  • Fiorentina
22:45
  • Milan
  • Torino
  • 3
  • İtalya Kupası
  • 22:45
  • Milan1
  • Torino1
Premiership
22:45
  • Rangers
  • Ross
  • 3
  • Premiership
  • 22:45
  • Rangers
  • Ross
  • 3
  • Premiership
  • 22:45
  • St. Johnstone
  • Celtic
Lig Kupası
  • 3
  • Lig Kupası
  • 22:45
  • Man City
  • Man United
  • 3
  • Lig Kupası
  • 22:45
  • Aston Villa1
  • Leicester0
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:45
  • West Ham
  • Liverpool
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Gillingham
  • Shrewsbury
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Tranmere
  • Sunderland
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • AFC Wimbledon1
  • Burton Albion2
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Accrington0
  • Peterborough2
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Doncaster3
  • Southend0
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Fleetwood Town0
  • Coventry0
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Lincoln0
  • Portsmouth1
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • MK Dons1
  • Rochdale1
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Rotherham1
  • Ipswich0
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Wycombe2
  • Blackpool0
  • 3
  • 1. Lig
  • 23:00
  • Bolton0
  • Bristol Rovers0
Primeira Liga
  • 3
  • Primeira Liga
  • 23:15
  • Moreirense
  • Braga
  • 3
  • Primeira Liga
  • 23:15
  • Porto0
  • Gil Vicente0
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:15
  • The Strongest
  • Real Potosi
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:15
  • Nacional P.
  • Palmaflor
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Blooming
  • Always Ready
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:00
  • Royal Pari
  • Bolivar
NBA
03:00
  • Hornets
  • Knicks
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Hornets
  • Knicks
03:00
  • 76ers
  • Warriors
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • 76ers
  • Warriors
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Cavaliers
  • Pelicans
04:00
  • Heat
  • Celtics
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Heat
  • Celtics
03:30
  • Raptors
  • Hawks
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Raptors
  • Hawks
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Grizzlies
  • Nuggets
04:00
  • Bucks
  • Wizards
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Bucks
  • Wizards
04:30
  • Mavericks
  • Suns
  • 3
  • NBA
  • 04:30
  • Mavericks
  • Suns
  • 3
  • NBA
  • 06:00
  • Lakers
  • Clippers
03:00
  • Pacers
  • Bulls
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Pacers
  • Bulls
03:30
  • Nets
  • Pistons
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Nets
  • Pistons
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Knicks
  • Grizzlies
04:30
  • Spurs
  • Jazz
  • 3
  • NBA
  • 04:30
  • Spurs
  • Jazz
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 11:15
  • Vostok 65
  • Uralmash
  • 3
  • Süper Lig
  • 12:10
  • S.Primorye
  • Temp
  • 3
  • Süper Lig
  • 15:30
  • Novosibirsk
  • Khimki Pod
  • 3
  • Süper Lig
  • 17:00
  • Univ Yugra
  • MBA Moskva
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • Burevestnik
  • Ural
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:30
  • BK Spartak
  • Runa
NBL
  • 3
  • NBL
  • 11:30
  • Melbourne
  • Perth Wildcats
VTB Gençler Ligi
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 13:00
  • Avtodor U21
  • CSKA U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Zenit U21
  • Khimki U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Samara U21
  • Enisey U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Nizhny U21
  • MBA Moskva Under 21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 18:00
  • UNICS U21
  • BK Spartak Primorye Under 21
B1 League
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Chiba Jets
  • Sun Rockers
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Kyoto Hannaryz
  • Shimane SM
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Akita NH
  • Levanga
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Osaka Evessa
  • Ryukyu
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • SeaHorses
  • Brave Thunders
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Toyama Grouses
  • Yokohama BC
  • 3
  • B1 League
  • 13:25
  • Tochigi Brex
  • Toyota Alvark
FIBA Avrupa Kupası
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 15:30
  • BC Enisey
  • P.Karşıyaka
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 20:00
  • Ironi N. Ziona
  • Oradea
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 20:00
  • Cluj Napoca
  • Tsmoki Minsk
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 20:15
  • Körmend
  • Kyiv Basket
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 20:30
  • Bakken Bears
  • Spirou
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 21:30
  • Zwolle
  • Ventspils
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 22:00
  • Leiden
  • Bahçeşehir
  • 3
  • FIBA Avrupa Kupası
  • 00:00
  • S.L. Benfica
  • Medi Bayreuth
Eurocup (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 16:00
  • Orman G. (K)
  • Olympiakos (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 18:00
  • Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  • ZHBK Sparta(K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 19:00
  • MBA Moskva (K)
  • Polkowice (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 20:00
  • Atomeromu (K)
  • Gernika (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 22:00
  • Landes (K)
  • Sedis (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 22:00
  • Carolo (K)
  • Beşiktaş (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 22:30
  • P. Avenida (K)
  • Bydgoszcz (K)
  • 3
  • Eurocup (K)
  • 22:30
  • Valencia (K)58
  • Enisey (K)39
FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 19:00
  • Nizhny
  • Gaziantep
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 20:00
  • BC Lietkabelis
  • SIG Basket Strasbourg
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 20:00
  • Türk Telekom
  • Polski Torun
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 20:30
  • Zaragoza
  • PAOK BC
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 22:00
  • Rasta Vechta
  • AEK
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 22:00
  • H. Jerusalem
  • Burgos
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 22:30
  • Dinamo Sassari68
  • Hapoel Holon60
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 22:30
  • Tenerife89
  • VEF Riga55
  • 3
  • FIBA Şampiyonlar Ligi
  • 22:30
  • Pau Orthez56
  • Antwerp44
NBL
  • 3
  • NBL
  • 19:30
  • Brno
  • Kralovsti Soko
  • 3
  • NBL
  • 19:30
  • Ostrava
  • Usti nad Labem
  • 3
  • NBL
  • 19:30
  • Decin
  • Pardubice
  • 3
  • NBL
  • 19:30
  • Kolin
  • Turi Svitavy
  • 3
  • NBL
  • 20:00
  • Opava
  • Olomoucko
Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 3
  • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 20:00
  • Valga
  • RSK Tarvas
  • 3
  • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 20:00
  • Kalev-Cramo
  • Tartu
Nova KBM Ligi
20:00
  • Sentjur
  • Krka
  • 3
  • Nova KBM Ligi
  • 20:00
  • Sentjur
  • Krka
Eurocup
  • 3
  • Eurocup
  • 20:00
  • Galatasaray
  • UNICS Kazan
  • 3
  • Eurocup
  • 21:15
  • Oldenburg
  • Brescia
  • 3
  • Eurocup
  • 21:30
  • AS Monaco
  • Rytas Vilnius
  • 3
  • Eurocup
  • 22:00
  • Partizan
  • Darüşşafaka
  • 3
  • Eurocup
  • 22:45
  • Unicaja Malaga
  • MB Andorra
  • 3
  • Eurocup
  • 23:00
  • Virtus Bologna
  • Trento
Bundesliga
  • 3
  • Bundesliga
  • 21:00
  • H. Vienna
  • Traiskirchen
Basketbol Ligi
  • 3
  • Basketbol Ligi
  • 22:00
  • Legia Warszawa
  • Zielona Gora
Kupa
  • 3
  • Kupa
  • 22:30
  • Levallois
  • JL Bourg
Serie A2
  • 3
  • Serie A2
  • 23:00
  • San Severo
  • Roseto Sharks
Ligat ha'Al
  • 3
  • Ligat ha'Al
  • 20:00
  • H Ra'anana
  • Kiryat Shmona
  • 3
  • Ligat ha'Al
  • 21:15
  • H Be'er Sheva
  • M. Tel Aviv
Paulista A2
  • 3
  • Paulista A2
  • 21:00
  • Monte Azul
  • Juventus
  • 3
  • Paulista A2
  • 21:00
  • Atibaia
  • Votuporanguens
  • 3
  • Paulista A2
  • 01:00
  • Osasco Audax
  • Portuguesa
  • 3
  • Paulista A2
  • 21:00
  • Rio Claro
  • RB Brasil
  • 3
  • Paulista A2
  • 01:15
  • Sao Bento
  • Sertãozinho
  • 3
  • Paulista A2
  • 01:30
  • Penapolense
  • São Bernardo
  • 3
  • Paulista A2
  • 02:00
  • São Caetano
  • XV Piracicaba
  • 3
  • Paulista A2
  • 02:30
  • Portuguesa
  • Taubaté
Paulista A1
  • 3
  • Paulista A1
  • 22:30
  • Santo André
  • Água Santa
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:15
  • Ituano
  • Botafogo SP
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:15
  • Palmeiras
  • Oeste
  • 3
  • Paulista A1
  • 03:30
  • Ferroviária
  • Sao Paulo
Catarinense 1
  • 3
  • Catarinense 1
  • 01:00
  • Chapecoense
  • Juventus
  • 3
  • Catarinense 1
  • 03:30
  • Figueirense
  • Joinville
Mineiro 1
  • 3
  • Mineiro 1
  • 02:00
  • Cruzeiro
  • Villa Nova
  • 3
  • Mineiro 1
  • 02:00
  • Tupynambás
  • América MG
  • 3
  • Mineiro 1
  • 02:00
  • Uberlândia
  • CAP
  • 3
  • Mineiro 1
  • 03:30
  • Coimbra
  • Atl Mineiro
Paranaense 1
  • 3
  • Paranaense 1
  • 02:00
  • Coritiba
  • Operário
  • 3
  • Paranaense 1
  • 22:00
  • Rio Branco
  • Cascavel
Alpe Adria Kupası
  • 3
  • Alpe Adria Kupası
  • 20:00
  • KK Skrljevo
  • Swans Gmunden
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 04:15
  • Honduras
  • Real España
Sergipano
  • 3
  • Sergipano
  • 02:15
  • Itabaiana
  • Confiança
  • 3
  • Sergipano
  • 21:30
  • América Pedr.
  • Frei Paulista
Pernambucano 1
02:00
  • Sport
  • Central
  • 3
  • Pernambucano 1
  • 02:00
  • Sport
  • Central
  • 3
  • Pernambucano 1
  • 03:30
  • Náutico
  • Decisão
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 02:30
  • Colo Colo
  • Palestino
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Curicó Unido0
  • La Serena0
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Curicó Unido0
  • La Serena0
Alagoano
02:00
  • CSA
  • Jacyobá
  • 3
  • Alagoano
  • 02:00
  • CSA
  • Jacyobá
Kral Kupası
  • 3
  • Kral Kupası
  • 21:00
  • Leonesa
  • Valencia
  • 3
  • Kral Kupası
  • 21:00
  • Vallecano
  • Villarreal
  • 3
  • Kral Kupası
  • 23:00
  • Badajoz
  • Granada
  • 3
  • Kral Kupası
  • 23:00
  • Zaragoza
  • Real Madrid
  • 3
  • Kral Kupası
  • 23:00
  • R. Sociedad
  • Osasuna
  • 3
  • Kral Kupası
  • 23:00
  • Tenerife2
  • Ath. Bilbao1
Portekiz Kupası (K)
  • 3
  • Portekiz Kupası (K)
  • 00:30
  • Galitos (K)
  • Olivais (K)
Ulusal Basketbol Ligi
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 02:00
  • Obras
  • Concordia
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 03:00
  • I. Atletico Central Cordoba
  • Libertad
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 03:00
  • Platense
  • Boca Juniors
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 03:30
  • Arjantin
  • Almagro
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 04:00
  • Olimpico
  • Penarol
Liga Uruguaya
  • 3
  • Liga Uruguaya
  • 02:30
  • Nacional
  • Malvin
Meeste I Liiga
  • 3
  • Meeste I Liiga
  • 20:30
  • Los Toros
  • Paide Viking
Adriyatik Ligi 2
  • 3
  • Adriyatik Ligi 2
  • 21:00
  • Sloboda
  • Dynamic
Kadınlar Ligi
  • 3
  • Kadınlar Ligi
  • 21:00
  • Buducnost (K)
  • Kraljevo (K)
  • 3
  • Kadınlar Ligi
  • 19:00
  • Orlovi (K)
  • Beroe (K)
  • 3
  • Kadınlar Ligi
  • 20:00
  • Celje (K)
  • Kızılyıldız (K
La Liga Desarollo
  • 3
  • La Liga Desarollo
  • 03:00
  • CA Platense Under 23
  • CA Boca Juniors Under 23
  • 3
  • La Liga Desarollo
  • 03:30
  • CA Argentino Under 23
  • CA San Lorenzo de Almagro Under 23
  • 3
  • La Liga Desarollo
  • 03:00
  • Club Obras Sanitarias Under 23
  • AD Atenas Under 23
Süper Lig 2 (K)
  • 3
  • Süper Lig 2 (K)
  • 10:00
  • Dynamo II (K)
  • Energiya (K)
  • 3
  • Süper Lig 2 (K)
  • 14:00
  • Nadezhda II(K)
  • Yunost (K)
  • 3
  • Süper Lig 2 (K)
  • 16:00
  • Samara (K)
  • Shakhty (K)
B2 Lig
  • 3
  • B2 Lig
  • 12:30
  • P Yamagata
  • Sendai 89ers
  • 3
  • B2 Lig
  • 13:00
  • Otsuka Alphas
  • Tokyo
  • 3
  • B2 Lig
  • 13:00
  • Kumamoto
  • Fukuoka Rizing
2 Liga
  • 3
  • 2 Liga
  • 19:30
  • MKKS Żak Koszalin
  • BC Decka Pelplin
Extraliga
  • 3
  • Extraliga
  • 20:00
  • Lucenec
  • Iskra Svit
20:00
  • Inter
  • Spisska
  • 3
  • Extraliga
  • 20:00
  • Inter
  • Spisska
  • 3
  • Extraliga
  • 20:00
  • Handlova
  • Zilina
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 20:30
  • Orthodox
  • Al Wihdat
Portekiz Kupası
  • 3
  • Portekiz Kupası
  • 00:45
  • Guiföes
  • Academica
Prim B Metro
  • 3
  • Prim B Metro
  • 03:05
  • Talleres
  • Tristán Suárez
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 15:00
  • Gor Mahia
  • Sofapaka
Kupa
  • 3
  • Kupa
  • 17:30
  • Nea Salamis
  • Pafos
17:30
  • APOEL
  • Apollon
  • 3
  • Kupa
  • 17:30
  • APOEL
  • Apollon
  • 3
  • Kupa
  • 20:00
  • Anorthosis
  • Olympiakos
  • 3
  • Kupa
  • 15:30
  • Akritas
  • Ethnikos Achna
İkinci Lig
  • 3
  • İkinci Lig
  • 17:45
  • Markhiya
  • Kharitiyath
  • 3
  • İkinci Lig
  • 20:00
  • Lusail City
  • Mu'aidar
Kadınlar WSL Kupası
  • 3
  • Kadınlar WSL Kupası
  • 22:30
  • Arsenal (K)
  • Man. City (K)
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:30
  • Manchester 62
  • College 1975
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:30
  • Boca Juniors0
  • Mons Calpe2
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:30
  • Sanarate
  • Santa Lucía
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 05:00
  • Malacateco
  • Antigua
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 05:00
  • Comunicaciones
  • Guastatoya
Baiano 1
  • 3
  • Baiano 1
  • 01:30
  • Vitoria
  • Juazeirense
  • 3
  • Baiano 1
  • 03:30
  • Bahia de Feira
  • Bahia
Gaucho 1
02:00
  • Aimoré
  • Caxias
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • Aimoré
  • Caxias
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • Juventude
  • Novo Hamburgo
Potiguar
  • 3
  • Potiguar
  • 02:00
  • América RN
  • Potiguar M
Matogrossense
03:10
  • Mixto
  • Araguaia
  • 3
  • Matogrossense
  • 03:10
  • Mixto
  • Araguaia
Goiano 1
  • 3
  • Goiano 1
  • 02:30
  • Atlético GO
  • Anápolis
Shield Cup
17:00
  • Ma'an
  • Hussein
  • 3
  • Shield Cup
  • 17:00
  • Ma'an
  • Hussein
  • 3
  • Shield Cup
  • 19:30
  • Shabab Ordon
  • Jazeera
Arjantin Ligi
  • 3
  • Arjantin Ligi
  • 04:00
  • Independiente
  • Central
  • 3
  • Arjantin Ligi
  • 03:30
  • Barrio Parque
  • Norte
Basket League
  • 3
  • Basket League
  • 20:00
  • Omonia
  • AEL Limassol
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 05:00
  • Guadalupe
  • Herediano
  • 3
  • Premier Lig
  • 05:00
  • Saprissa
  • Guápiles
Serie D Kupası
  • 3
  • Serie D Kupası
  • 17:00
  • Sanremese
  • Caratese
Elite ONE
  • 3
  • Elite ONE
  • 15:00
  • Eding Sport
  • Loum
  • 3
  • Elite ONE
  • 15:00
  • Panthere
  • APEJES
  • 3
  • Elite ONE
  • 17:00
  • Feutcheu
  • Cotonsport
17:00
  • Tonnerre
  • Fovu
  • 3
  • Elite ONE
  • 17:00
  • Tonnerre
  • Fovu
West Bank Ligi
  • 3
  • West Bank Ligi
  • 16:00
  • Al-Khalil
  • Markez Balata
Cearense 1
  • 3
  • Cearense 1
  • 02:00
  • Ceara
  • Ferroviário
Ukrayna Kupası
  • 3
  • Ukrayna Kupası
  • 20:00
  • BK Dnipro
  • Zaporizhya
Liga EBA
  • 3
  • Liga EBA
  • 23:00
  • Estudio
  • Real Madrid II
Ulusal Lig N / S
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Hempstead0
  • Weymouth0
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Kettering0
  • Altrincham2
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Alfreton4
  • Gloucester1
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Gateshead0
  • Chester0
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Telford Utd3
  • Blyth0
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Halifax2
  • Dover2
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Ebbsfleet0
  • Woking1
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Solihull0
  • Barrow0
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Eastleigh0
  • Aldershot0
Premiership
  • 3
  • Premiership
  • 22:45
  • Glentoran4
  • Glenavon0
  • 3
  • Premiership
  • 22:45
  • Larne2
  • Linfield1
Championship
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Blackburn2
  • QPR1
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Brentford0
  • Not. Forest1
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Cardiff1
  • West Brom0
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Hull0
  • Huddersfield1
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Leeds1
  • Millwall2
22:45
  • Luton
  • Derby
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Luton0
  • Derby0
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Wigan0
  • Sheff Wed1
  • 3
  • Championship
  • 23:00
  • Reading0
  • Bristol City0
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Bradford1
  • Cheltenham0
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Cambridge Utd0
  • Salford City3
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Colchester0
  • Swindon1
22:45
  • Crewe
  • Leyton
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Crewe1
  • Leyton0
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Forest Green0
  • Carlisle4
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Grimsby1
  • Stevenage0
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Newport County1
  • Macclesfield0
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Northampton1
  • Scunthorpe0
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Oldham3
  • Mansfield0
  • 3
  • 2. Lig
  • 23:15
  • Plymouth1
  • Crawley Town1
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Port Vale1
  • Exeter1
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Walsall0
  • Morecambe0
Euroleague (K)
  • 3
  • Euroleague (K)
  • 22:30
  • F. Schio (K)52
  • Fenerbahçe (K)70
FA Cup
  • 3
  • FA Cup
  • 22:45
  • Falkirk1
  • Arbroath0
  • 3
  • FA Cup
  • 22:45
  • Hibernian2
  • Dundee Utd1
FA Trophy Kupası
22:45
  • Bath
  • Concord
  • 3
  • FA Trophy Kupası
  • 22:45
  • Bath1
  • Concord1
  • 3
  • FA Trophy Kupası
  • 22:45
  • Barnet1
  • Farsley0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bursanınsesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Bursanınsesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470