DOLAR

9,4994$%0.19

EURO

11,0465%0.09

GRAM ALTIN

549,80%0,35

ÇEYREK ALTIN

8.704,16%-0,11

BİST100

1.519,25%0,67

BİTCOİN

563402฿%-3.92312

İmsak Vakti a 02:00
Bursa AÇIK
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Kadın A Milli Takımının aday kadrosu açıklandı

Kadın A Milli Takımının Alanyada Portekiz ile oynayacağı Dünya Kupası grup eleme müsabakası ve Kievde Ukrayna ile yapacağı hazırlık karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

Kadın A Milli Takımı’nın 16 Eylül 2021 tarihinde Alanya’da Portekiz ile oynayacağı Dünya Kupası grup eleme müsabakası ve 21 Eylül 2021 tarihinde Kiev’de Ukrayna ile yapacağı hazırlık karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 5 Eylül Pazar günü saat 14:00’te, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Kadroda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Selda Akgöz (ALG Spor), Gamze Nur Yaman (Zhilstroy 1), Ezgi Çağlar (Fatih Vatan Spor), Fatma Şahin ( Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı),

Defans: Gülbin Hız (ALG Spor), İpek Kaya (Stade Brestois 29), Medine Erkan (ALG Spor), Berna Yeniçeri (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı), Didem Karagenç (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı), Kezban Tağ (ALG Spor), Yaşam Göksu (Konak Belediye Spor), Fatoş Yıldırım (Ataşehir Belediye Spor), Ece Tekmen (ALG Spor), Büşra Kuru (FFC Niederkirchen)

Orta Saha: Ebru Topçu (ALG Spor), Elif Keskin (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı), Ecem Cümert (MSV Duisburg), Cansu Nur Kaya (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı), Emine Ecem Esen (ALG Spor), Ece Türkoğlu (Old Dominion University), Derya Arhan (ALG Spor), Miray Cin (MSV Duisburg), İlayda Civelek (ALG Spor), Birgül Sadıkoğlu (Zhilstroy 1)

Forvet: Melike Öztürk (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı), Benan Altıntaş (Fomget Gençlik ve Spor), Yağmur Uraz (Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı)

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Cebelitarık-Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?…

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.