DOLAR

8,5611$%0

EURO

10,1475%0

GRAM ALTIN

494,83%-0,05

ÇEYREK ALTIN

7.939,58%0,00

BİST100

1.359,55%0.77

BİTCOİN

335014฿%4.47589

Öğle Vakti a 13:15
Bursa AÇIK 31°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Şampiyonlar Liginde 1. eleme turu sona erdi

UEFA Şampiyonlar Liginde 2021-2022 sezonu 1. eleme turu rövanşında 12 karşılaşma sona erdi.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 2021-2022 sezonu 1. eleme turu rövanşında 12 karşılaşma sona erdi.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonunun 1. eleme turu rövanşında, Türk hakem Arda Kardeşler’in yönettiği mücadelede, Belarus’un Shakhtyor ile Bulgaristan’ın Ludogorets takımları karşılaştı.

İlk maçtan 1-0 galip ayrılan Ludogorets, Sırbistan’ın Belgrad şehrindeki Cukaricki Stadı’nda oynanan rövanş maçını da aynı skorla kazanarak üst tura çıktı.

Flora (Estonya), Malmö (İsveç), Lincoln Red Imps (Cebelitarık), Sheriff (Moldova), Ferencvaros (Macaristan), Mura (Slovenya), Cluj (Romanya), HJK (Finlandiya), Zalgiris (Litvanya), Slovan Bratislava (Slovakya) ve Dinamo Zagreb (Hırvatistan) üst tura adlarını yazdıran diğer takımlar oldu.

Turnuvanın 1. eleme rövanş turu, yarın oynanacak 4 maçla tamamlanacak.

Alınan sonuçlar şöyle:

Hibernians (Malta) – Flora (Estonya): 0-3 (0-2)

Riga (Letonya) – Malmö (İsveç): 1-1 (0-1)

Lincoln Red Imps (Cebelitarık) – Fola Esch (Lüksemburg): 5-0 (2-2)

Sheriff (Moldova) – Teuta (Arnavutluk): 1-0 (4-0)

Priştine (Kosova) – Ferencvaros (Macaristan): 1-3 (0-3)

Mura (Slovenya) – Shkendija (Kuzey Makedonya): 5-0 (1-0)

Borac Banja Luka (Bosna Hersek) – Cluj (Romanya): 2-1 (uzatmalarda) (1-3)

Buducnost (Karadağ) – HJK (Finlandiya): 0-4 (1-3)

Linfield (Kuzey İrlanda) – Zalgiris (Litvanya): 1-2 (1-3)

Shamrock Rovers (İrlanda) – Slovan Bratislava (Slovakya): 2-1 (0-2)

Shakhtyor (Belarus) – Ludogorets (Bulgaristan): 0-1 (0-1)

Valur (İzlanda) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-2 (2-3)

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Süper Lig U19 Gelişim Liginde sezonun en iyileri belli oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.