DOLAR

13,7194$%0.4

EURO

15,5684%0.18

GRAM ALTIN

786,21%0,93

ÇEYREK ALTIN

12.515,06%0,16

BİST100

1.910,41%1,61

BİTCOİN

741039฿%-4.86122

İmsak Vakti a 06:30
Bursa HAFİF YAĞMUR 10°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

TOSFED Baja Kupası 2. Ayak Yarışı

tosfed baja kupasi 2 ayak yarisi 14533736 14533736 local

BURSA (Habermetre) – 16 KASIM 2021

BASIN BÜLTENİ

TOSFED Baja Kupası 2. Ayak Yarışı

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi uyumunda TOSFED Baja Kupası 2. Ayak yarışları 12-14 Kasım 2021 tarihlerinde Bursa’da gerçekleşmiştir.

Yaklaşık 25 aracın iştiraki ile 200 km’lik özel etaptan oluşan bu güçlü yarış, Uluabat’tan başlayıp, Warn Türkiye özel etabı ve BAV özel etabı ile Sincansarnıç’a kadar uzanmıştır. 14 Kasım 2021 tarihinde Aloft Bursa Hotelde düzenlenen ödül merasiminde kupalar sahiplerini bulmuştur.

GENEL KLASMANDA

Birinci: Mert Becce ve Sertaç Tatar

İkinci: Tolga Yılmaz ve Ejder Tekin

Üçüncü: Murat Kamil Altun ve Tuvana Sayar

ÖZEL ETAP WARN KATEGORİSİNDE

Mert Becce ve Sertaç Tatar birinci olmuştur.

ÖZEL ETAP BTSO (BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI) KATEGORİSİNDE

İsrafil Akyüz ve Timur Sancak birinci olmuştur.

ÖZEL ETAP AHMET BURKAY KATEGORİSİNDE

İsrafil Akyüz ve Timur Sancak birinci olmuştur.

SINIF SIRALAMASINDA

TH1 SINIFI

Birinci: Mert Becce ve Sertaç Tatar

İkinci: Tolga Yılmaz ve Ejder Tekin

Üçüncü: Murat Kamil Altun ve Tuvana Sayar

TH2 SINIFI

Birinci: İlyas Sönmez ve Bozkır Pelister

İkinci: Salih Çarpışantürk ve Mehmet Yıldırım

Üçüncü: Batuhan Korkut ve Mert Zirve

SSV-2 SINIFI

Birinci: İsrafil Akyüz ve Timur Sancak

İkinci: Ertan Nacaroğlu ve Onur Sırımoğlu

Üçüncü: Hareket Tekin ve Ali Saim Tekin

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA MÜNASEBETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Habermetre – Son Dakika Haberleri

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Çiftçiye damlalık sulama sistemi ve çile fidesi desteği

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.